Dwóch Typów

Jakub Chuptyś i Bartłomiej Sitek

Podcast prowadzony przez Dwóch Typów – Kubę i Bartka, znanych szerzej z kanałów GargamelVlog i Generator Frajdy.

O autorach: Jakub Chuptyś (ur. 1995) to twórca popularnego youtube’owego kanału GargamelVlog (prawie milion subskrybentów). W latach 2017-2020 był jednym z prowadzących audycję Pogłos w radiowej Czwórce. Bartłomiej Sitek (ur. 1994) tworzy kanał Generator Frajdy (prawie 300 tys. subskrybentów). Tematyka kanału opierała się głównie na prześmiewczych recenzjach tanich zabawek w serii Zabawki z chińczyka, oraz niepowiązanych ze sobą materiałach komediowych czy opiniotwórczych. Współpracował również ze stacją telewizyjną Polsat Games. Od 2018 prowadzą wspólnie podcast Dwóch Typów.

Dwóch Typów Podcast

Podcast prowadzony przez Dwóch Typów – Kubę i Bartka, znanych szerzej z kanałów GargamelVlog i Generator Frajdy.

Spaliłem STYRTĘ za 2 MILIONY ZŁOTYCH | Epizod 216
przezDwóch Typów Podcast

Sponsorem dzisiejszego odcinka jest BookBeat! Z kodem „DTP” – 30 dni darmowego dostępu (w tym 20h słuchania) dla nowych użytkowników!

https://www.bookbeat.pl/dtp?utm_source=spotify&utm_medium=podcast&utm_campaign=PL-dwoch-typow-podacast-action-2900&utm_content=textlink-spot-epi-description-2309-30db&utm_term=deal3

NASZ EVENT W PAŹDZIERNIKU: https://www.spotcast.pl/
Tylko dla newsletterowiczow będzie możliwość kupienia biletów taniej! Taka możliwość rusza w poniedziałek o 12:00. Kto pierwszy ten lepszy. Liczba biletów jest ograniczona. Każdy kto zapisał się do newslettera dostanie info na maila z linkiem do zakupu biletów.

W 216 Epizodzie Dwóch Typów budzi się z dodatkowymi dwoma milionami na koncie (0:00).
Nieudolna „pomoc” mBanku, czyli robotyczny komentarz na Facebooku i jak prawdopodobnie wyglądały próby kontaktu z infolinią (8:15).
Hulajnogowy odjazd od tematu – rant na nowe blokady, wrażenia Kuby z jazdy z gangiem w Kołobrzegu i pierwszy raz Bartka na hulajnodze z Tadkiem Zielińskim (13:25).
Granie na czekanie to najprostszy sposób na zdobycie Złotej Płyty i najbardziej wkurzający sposób na czekanie w telefonicznej kolejce (24:58).
Żary to magiczne miejsce – raz są problemy z podpaloną styrtą, a raz z urzędem, który wystawia dług na nie to konto (30:10).
„Cinema Speculation” autorstwa Quentina Tarantino – od młodego kinomana do popularnego reżysera i miłośnika kina – historia filmowca z garścią anegdot (32:43).
„Gawędy o wilkach i innych zwierzętach” autorstwa Marcina Kostrzyńskiego – trochę o polskim podejściu do drapieżników i o urokach przyrody (42:29).
Co rodzina to inny zwrot do osób niezamykających drzwi za sobą – mieszkasz w tramwaju, windzie, namiocie czy szałasie? Co krzyczą w innych krajach według languages.eu na Instagramie np. unfiltered Czesi i niezrozumiani Szwedzi (59:13).
Więcej do osób niezamykających drzwi za sobą – w tym Portugalia z dużymi częściami ciała, Włochy z ogonami, Węgry z gównem oraz kraje, które nie bawią się w powiedzonka (1:09:39).
Incydent kałowy Robbie Williamsa – zatrucie pokarmowe, które zmieniło cichacza na scenie w bardzo niewygodny dla piosenkarza występ. „Let Me Entertain You” i „Take That”, którego nikt się nie spodziewał (1:16:32).
Kto według Robbie Williamsa (i jego fanów w komentarzach) pierdzi na scenie, a kto nie – nikt nie potrzebował tej informacji czyli Johnny Cash i jego wielki hit (1:26:48).

Słuchaj w Spotify
Słuchaj w Podcastach Google
Słuchaj w Apple Podcasts
Kanał RSS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments