WojewódzkiKędzierski

Kuba Wojewódzki, Piotr Kędzierski

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski spotykają się, żeby z kimś… porozmawiać. Tak naprawdę. Jeśli myślisz, że ich znasz, posłuchaj. Zaskoczą cię. Nowe odcinki w poniedziałki o 20:00. Wśród gości do tej pory przewinęli się między innymi Robert Lewandowski, detektyw Rutkowski, Dawid Podsiadło, Rafał Trzaskowski, Krystyna Janda i wielu innych.

O autorach: Jakub Władysław Wojewódzki (ur. 1963) – znany dziennikarz muzyczny. Piotr Kędzierski (ur. 1982) – popularny prezenter, były dyrektor kreatywny newonce.radio. Wcześniej panowie prowadzili podcast właśnie pod szyldem newonce, od marca 2022 nagrywają dla Onetu.

WojewódzkiKędzierski

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski robili razem różne rzeczy. Nie o wszystkim można mówić, choć oni o wszystkim potrafią rozmawiać. Pytają, nie błądzą. Jeśli myślisz, że ich znasz, po prostu posłuchaj. “Wojewódzki Kędzierski” to podcast, w którym Piotrek i Kuba spotykają się, żeby z kimś… porozmawiać. Tak naprawdę. Bo to nie oni są w centrum uwagi. A kto? Tego się dopiero dowiesz. Nowe odcinki w każdy poniedziałek o 20:00.

Szczyl. Ostatnio płakałem z miłości
przezKuba Wojewódzki , Piotr Kędzierski

Raperzy też płaczą i nie ma w tym nic zaskakującego. A dlaczego Szczyl płacze z miłości? Występuje przed tysiącami fanów, ale twierdzi, że nie ma umiejętności kontaktu z publicznością. Z dzieciństwa pamięta, że oglądał bajki i jadł sucharki (co więcej, do dziś uwielbia bajki). O swoich rodzicach mówi, że są dobrymi ludźmi, choć przyznaje, że w jego życiu zaczęło się zmieniać, gdy… przestał ich słuchać. Kiedy miał okres bycia patusem? Jakich polskich raperów ceni? Czy to prawda, że odkryła go siostra? Rozmawiamy również o trójmiejskiej scenie hip-hopowej, jego festiwalu muzycznym i o tym, że swoje dzieci chciałby wychować w Polsce. Siadając przed mikrofonem, przyznał Kubie i Piotrkowi, że czasem woli porozmawiać na przykład z kierowcą niż z ludźmi z show-biznesu. Szczyl wbrew swojej ksywie ma dużo więcej lat. Zapraszamy na spotkanie z młodym, zdolnym i wrażliwym raperem. Partnerem tego odcinka podcastu WojewódzkiKędzierski jest Invest Komfort. #płatnawspółpraca 

Słuchaj w Spotify
Słuchaj w Podcastach Google
Słuchaj w Apple Podcasts
Kanał RSS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments