Zbrodnie prowincjonalne

Agnieszka Wajszczyk

Z daleka od dużych miast, gdzie latarnie gasną o godzinie 23, a najbliższy sąsiad mieszka zbyt daleko, by cokolwiek usłyszeć, lęgną się Zbrodnie Prowincjonalne. W tym podcaście odkrywamy sekrety małych miejscowości, które do wydań wiadomości trafiają tylko, jeśli ktoś popełni w nich morderstwo. Tam wszystko dzieje się inaczej. Ludzie po winie marki Byk widują duchy, a ich opowieści o nieudanych napadach na sklepy brzmią jak legendy o Janosiku. Zbrodnia w małych społecznościach ma też swoje ciemne strony. Nie brakuje odludnych miejsc, w których można łatwo zniknąć. Zmowy milczenia, zastraszanie, brak zaufania do organów ścigania… Na prowincji trudno znaleźć świadków, a jeszcze trudniej nagrania.

O autorce: Choć Agnieszka Wajszczyk wychowała się w Warszawie, to od dzieciństwa uciekała na wieś. Stąd pomysł podcastu kryminalnego osadzonego w prowincjonalnego Polsce. Zawodowo i z zamiłowania jest copywriterką i marketingowcem.

Zbrodnie Prowincjonalne

Wykup subskrypcję: https://podcasters.spotify.com/pod/show/zbrodnie-prowincjonalne/subscribe

Z daleka od dużych miast, gdzie latarnie gasną o godzinie 23, a najbliższy sąsiad mieszka zbyt daleko, by cokolwiek usłyszeć, lęgną się Zbrodnie Prowincjonalne. W tym podcaście odkrywamy sekrety małych miejscowości, które do wydań wiadomości trafiają tylko, jeśli ktoś popełni w nich morderstwo.
Wykup subskrypcję na Spotify – słuchaj bez reklam, wspieraj kanał i otrzymaj dostęp do archiwum bonusowych odcinków: https://anchor.fm/zbrodnie-prowincjonalne/subscribe

Sekrety Jamielnika
przezZbrodnie Prowincjonalne

W Jamielniku, trochę jak w Twin Peaks od kilku dekad dziwne i straszne rzeczy przytrafiają się żyjącym tu młodszym i starszym kobietom.

Jeśli chcesz subskrybować Zbrodnie Prowincjonalne na Spotify i otrzymać dostęp do dodatkowych materiałów, kliknij: ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://anchor.fm/zbrodnie-prowincjonalne/subscribe⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 

Źródła: https://www.zbrodnie-prowincjonalne.com/post/sekrety-jamielnika
Muzyka:
Purple Planet Music – Lazy Days

Słuchaj w Spotify
Słuchaj w Podcastach Google
Słuchaj w Apple Podcasts
Kanał RSS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek
Maciek
6 miesięcy temu

Jest genialna