Opowiem Ci historię

Kamil Barnowski

Podcast Opowiem Ci historię to audycje o najgłośniejszych zbrodniach i sprawach kryminalnych z przeszłości (czasem nieodległej). Wśród najciekawszych poruszanych tematów można wymienić: śmierć Andrzeja Leppera, zamachy na Ronalda Reagana, historie polskich seryjnych morderców, ale też sprawy przemytnicze czy zaginięcia.

Najciekawsze odcinki: 

O autorze: Kamil Barnowski (ur. 1993) jest absolwentem wydziału Górnictwa, Geologii i Ochrony Środowiska na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Przygodę z radiem rozpoczął w studenckim Radiu17, a od 2017 związany jest z RMF FM. Pracuje tam jako wydawca programów radiowych, specjalista od loterii i prowadzący kryminalny program Sceny zbrodni. Kocha sport, a zwłaszcza jazdę na rowerze szosowym. Wspólnie z Danielem Dykiem nagrywa też podcast Sceny zbrodni.

Opowiem Ci historię

Opowiadam sensacyjne historie.

Szaleniec w polskim mundurze | #103
przezKamil Barnowski

❤️ PATRONITE: ⁠⁠⁠https://patronite.pl/opowiemcihistorie⁠⁠⁠
📸INSTAGRAM: ⁠⁠⁠https://www.instagram.com/opowiem_ci_historie/⁠⁠⁠

W sierpniu 1968 roku trudne relacje polsko-czechosłowackie jeszcze bardziej się skomplikowały. 2 Armia Wojska Polskiego wzięła udział w operacji Dunaj, czyli agresji sił Układu Warszawskiego mającej zdusić Praską Wiosnę. Kilkanaście dni później doszło do zbrodni w Jiczynie.

Autor: Kamil Barnowski
Wystąpili: Kamil Barnowski, Paweł Kalinowski
Opracowanie: Tomasz Killian
Muzyka: Rafał Baryła ⁠⁠⁠http://entropysound.pl⁠⁠⁠
Kontakt: kamil.barnowski@gmail.com

Słuchaj w Spotify
Słuchaj w Podcastach Google
Słuchaj w Apple Podcasts
Kanał RSS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments