,

O zmierzchu

Marta Niedźwiecka

O zmierzchu to podcast o seksie, sensie i reszcie życia. Audycje sensualne i inspirujące – do poszukiwania równowagi, dbałości o relacje i emocje. Krytyczne – zwłaszcza, gdy w grę wchodzi ideologia, kultura i deficyty w myśleniu. Dla tych, którym o zmierzchu najlepiej się myśli. I dla tych dla których zmierzch to pora na odpoczynek. Na nieprawomyślne i nieobyczajne zmierzchy zaprasza psycholożka i sex coach – Marta Niedźwiecka.

O autorce:
Marta Niedźwiecka to pierwsza w Polsce certyfikowana sex coach – pracująca z seksualnością, ciałem, emocjami i relacjami intymnymi. Wspiera w rozwoju osoby kreatywne i poszukujące swojej drogi, prowadzi sesje indywidualne i warsztaty. Jako mówczyni i autorka teorii popularyzuję świadomą seksualność w myśl idei Slow Sex. Od 2010 do 2014 współtworzyła projekt edukacji seksualnej Pussy Project / Party. W 2016 wydała książkę Slow Sex – uwolnij miłość. Od 2019 prowadzi autorski podkast O Zmierzchu, poświęcony psychologii i seksualności.

O Zmierzchu

Seks, sens i reszta życia. Audycje sensualne i inspirujące – do poszukiwania równowagi, dbałości o relacje i emocje. Krytyczne – zwłaszcza, gdy w grę wchodzi ideologia, kultura i deficyty w myśleniu.
Dla tych, którym o zmierzchu najlepiej się myśli. I dla tych dla których zmierzch to pora na odpoczynek. Na nieprawomyślne i nieobyczajne zmierzchy zaprasza psycholożka i sex coach – Marta Niedźwiecka.
IG: https://www.instagram.com/niedzwiecka_marta/

S06E15 Czy praca jest wartością? – O Zmierzchu
przezMarta Niedzwiecka

Próbując zmierzyć się z tytułowym pytaniem rozmawiam z Zuzanną Kowalczyk, redaktorką Magazynu Pismo, o miejscu pracy w naszej kulturze, przekształceniach, którym podlegała od czasów, gdy myśliwi polowali, a tkaczki tkały sukno oraz o ważnej roli, jaką praca odgrywa w naszym życiu – współtworzenia naszej tożsamości. Zupełnie niechcący wpadamy na trop ważnej wskazówki, która może pomóc wielu osobom zniwelować opresyjny wpływ kultury na życie zawodowe.

Partnerem odcinka są Banki Spółdzielcze SGB.

#współpracapłatna

🔴 Słuchajcie i podawajcie dalej! Życie się robi lepsze, o zmierzchu.

#ozmierzchu #psychologia #polskiepodkasty #podkast #podcast #psychoterapia #psychoedukacja #terapia #wartości #mity

Słuchaj w Spotify
Słuchaj w Podcastach Google
Słuchaj w Apple Podcasts
Kanał RSS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments