Chodź na słówko

Grzegorz Borowski, Marcin Dziedziński

Podcast Chodź na słówko prezentuje skuteczne metody na radzenie sobie ze stresem i negatywnymi myślami. Autorzy prowadzą medytacje, uczą technik relaksacyjnych, radzą co zrobić, by lepiej spać. Słowem klucz jest tu mindfulness.

O autorach: Grzegorz Borowski jest aktorem Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu i od lat fascynuję się pracą głosem, medytacją oraz technikami relaksacyjnymi. W 2019 roku stworzył projekt Chodź na słówko, w którym zajmuje się prowadzeniem medytacji, realizacją nagrań i współtworzeniem tekstów. Z kolei Marcin Dziedziński jest doktorantem na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Pasjonuje się zdrowym stylem życia, medytacją i nauką.  W Chodź na słówko zajmuję się tworzeniem tekstów, produkcją i montażem materiałów wideo.

Chodź na słówko

💚⁠⁠⁠Wykup miesięczną subskrypcję podcastu „Chodź na słówko” i uzyskaj dostęp do nowych, regularnie publikowanych medytacji, a także do ogromnej bazy ponad 150 nagrań.

Skuteczne metody na stres i lepszy sen. Medytacje prowadzone pomagające radzić sobie ze stresem i negatywnymi myślami, techniki relaksacyjne, mindfulness. Więcej medytacji na https://chodznaslowko.com

ODDECH to moja SUPERMOC – 7 medytacji DLA DZIECI
przezGrzegorz Borowski, Marcin Dziedziński

✨7 medytacji dla dzieci w promocyjnej cenie https://chodznaslowko.com/ ✨ 💚

Pomóż swojemu dziecku odkryć supermoc radzenia sobie z emocjami dzięki naszemu kursowi ”Oddech to Moja Supermoc”.

Dla wielu rodziców pomoc dziecku w radzeniu sobie z emocjami jest jednym z największych wyzwań wychowawczych.

Nagrania z cyklu “Oddech to moja supermoc” uczą dzieci regulowania swoich emocji, zwłaszcza gdy czują się zdenerwowane, złe lub zestresowane.

To zestaw 7 medytacji zawierających krótkie i łatwe w wykonywaniu ćwiczenia, dzięki czemu nie trzeba walczyć o utrzymanie uwagi młodego słuchacza.

Łącząc zabawę, ćwiczenia uważności i techniki oddechowe, pokażę Twoim pociechom, jak radzić sobie z emocjami w różnych codziennych, ale też tych nowych i trudnych sytuacjach. Specjalnie przygotowane przez nas ćwiczenia uczą skutecznych, zdrowych i ciekawych sposobów radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami.

⁠⁠⁠ Wykup miesięczną subskrypcję podcastu „Chodź na słówko” i uzyskaj dostęp do nowych, regularnie publikowanych medytacji, a także do ogromnej bazy ponad 150 nagrań. Żadnego naszego nagrania nie przerwie Ci reklama⁠⁠⁠: ➡️ https://open.spotify.com/show/1ku0PjLdNvgdwRSPkevOgd?si=_WLWE2-mTEOGM3oTr4NEzg ⬅️

🌙Lubisz nasze medytacje na sen? Stworzyliśmy cały osobny kanał, na którym co niedzielę o godzinie 20 publikujemy przyjemne, nasenne medytacje.
🩵ZASUBSKRYBUJ kanał JAK TU CICHO już teraz➡️ https://www.youtube.com/@JakTuCicho ⬅️

Materiał zawiera reklamę produktów https://chodznaslowko.com/

❗️Ważne:
Wszystkie materiały na kanale mają formę informacyjną lub medytacyjną, relaksacyjną.
Prezentowany materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Materiał nie może zastępować specjalistycznych badań lekarskich ani profesjonalnego doradztwa medycznego. Przed zastosowaniem jakichkolwiek procedur leczenia należy każdorazowo skonsultować się z lekarzem. Jedynie lekarz jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność leczenia.

❤️Jeśli chcesz pomóc nam rozwijać kanał, możesz wesprzeć nas na Patronite – https://patronite.pl/chodznaslowko/
🩵Polub nas na Instagramie: https://www.instagram.com/chodz.na.slowko/
💚Polub nas na facebooku: https://www.facebook.com/ChodzNaSlowko1/

✨Na ”Chodź na słówko” znajdziesz darmowe medytacje, techniki relaksacyjne oraz materiały edukacyjne związane z mindfulness.
Dowiesz się jak medytować, dlaczego warto medytować oraz jak działa medytacja. Na naszym kanale YouTube znajdziesz medytacje prowadzone na sen, stres, pewność siebie, medytacje wdzięczności. Prezentujemy różne techniki medytacji i relaksacji dla początkujących i bardziej zaawansowanych.
Wierzymy, że ten projekt może być małą cegiełką poprawiającą stan zdrowia i jakość naszego życia.

▶Playlista: https://www.youtube.com/watch?v=Et40F357t0M&list=PLnbOlzg4aBepxUGc07IBwgdRaBM1yPEFg

💻Produkcja: Grzegorz Borowski, Marcin Dziedziński
🎥Produkcja video: Marcin Dziedziński
📝Opracowanie tekstu : Grzegorz Borowski, Marcin Dziedziński
🎙️Głos i realizacja dźwięku: Grzegorz Borowski
🎹Muzyka: Grzegorz Mazoń
🎨Ilustracje: Lila Serafin

Słuchaj w Spotify
Słuchaj w Podcastach Google
Słuchaj w Apple Podcasts
Kanał RSS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments