Dwie dupy o dupie
, ,

Dwie dupy o dupie

Ola Kluczyk, Julia Tramp

Podcast o pracy seksualnej tworzony przez dwie pracownice seksualne i aktywistki. Kolejne sezony to nie tylko rozmowy Julii Tramp i Oli Kluczyk o pracy seksualnej z własnej perspektywy, ale również spotkania z gośćmi, jak zwykle bez tabu.

O autorkach: Ola Kluczyk (ur. 1997) profesjonalnie zajmuje się escortingiem (jest luksusową panią do towarzystwa). Julia Tramp (ur. 1993) to striptizerka z ponad 10-letnim doświadczeniem.

DWIE DUPY O DUPIE w newonce

Podcast o pracy seksualnej tworzony przez dwie pracownice seksualne i aktywistki. Kolejne sezony to nie tylko rozmowy Julii Tramp i Koli Kluczyk o pracy seksualnej z własnej perspektywy, ale również spotkania z gościniami i gośćmi, jak zwykle bez tabu.

Słuchaj w Spotify
Słuchaj w Podcastach Google
Kanał RSS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wielebny
Wielebny
1 rok temu

Tych kretynek nie da się słuchać. Niby takie wyzwolone, a chichrają się jak pensjonarki.

czułk
czułk
9 miesięcy temu

odnośnie „O consencie i bezpiecznym seksie, ogólnie”

Po pierwsze, to nie „consent”, tylko „zgoda”. A jeśli nie „zgoda”, to może „Vereinbarung”?

Czyli gość ma robić test na narkotyki przed wsadzeniem, nawet jeśli widzi ją pierwszy raz na oczy i nie przyszedł na herbatkę, tylko do prostytutki za kasę? Jesteś uległa, to gość korzysta do oporu.
Nieuczciwi klienci zdarzają się wszędzie. W normalnych zawodach taki klient to „oszust”. A u Was: „gwałciciel”? Chyba nie zawsze. Jeśli wszystko jest zgodnie z ustaleniami, ale nie zapłacił, to nie jest żadnym gwałcicielem.

14-latki… ile lat musi mieć gość, żeby mógł z 14-latką, a nie był to gwałt? Jak też ma 14 lat, to jest ok. Ale jak ma 15, to już gwałciciel?

50:53 – prostytutka nie kupuje prezerwatyw bo dostaje od jakiejś organizacji?!? Że co??? Przecież to narzędzie pracy!

PS Jedna z pań jakaś straszna przeklinaczka – nie pasuje mi to do mediów. Ale cóż… takie konsekwencje fachu.