,

Karoliny kontra życie

Karolina i Karolina

Podcast prowadzony przez dwie Karoliny znane z podcastu Prawdziwe zbrodnie. Zachęcone wiadomościami słuchaczy, rozkręciły drugi podcast poświęcony życiowym pogaduszkom. Usłyszycie tu m.in. o tym, jak się żyje po 30-stce, co autorki robią, żeby nie zwariować (i jak kiepsko im to wychodzi), jak spędzają wolny czas (spoiler: oglądają dużo seriali i czytają książki) i nie tylko!

O autorkach: Autorki nie ujawniają swoich nazwisk, ale szerszemu audytorium są znane od kilku lat – odkąd prowadzą kryminalny podcast Prawdziwe zbrodnie.

Prawdziwe Zbrodnie

Prawdziwe Zbrodnie to podcast prowadzony przez dwie Karoliny. Rozmawiamy w nim o polskich i światowych historiach kryminalnych (i wielu innych rzeczach przy okazji). Jeżeli NIE LUBISZ się bać, to ten podcast może być dla Ciebie. Zamiast klimatu grozy wolimy czasem trochę się pośmiać!
Kontakt: prawdziwezbrodnie@gmail.com // Posłuchaj naszego drugiego podcastu *Karoliny Kontra Życie* // Jesteśmy na instagramie @2karoliny2podcasty

#254: Te zbrodnie zostają w rodzinie
przezPrawdziwe Zbrodnie
[Reklama]

Ten odcinek wspiera Surfshark. Pobierz Surfshark VPN na stronie ⁠⁠⁠⁠⁠https://surfshark.deals/ZBRODNIA⁠⁠⁠⁠⁠ wprowadź kod zniżkowy ZBRODNIA aby otrzymać 4 dodatkowe miesiące.

Spis treści:

(19:44) Koniec dygresji, początek pierwszej historii

Pierwsza Karolina opowiada o śmierci Diane Ward, która była żoną dewelopera Boba Warda.

(39:55) Przerwa na reklamę

(41:30) Początek drugiej historii

Druga Karolina opowiada o morderstwie Jacka Parkesa, który miał wziąć ślub ze swoją wieloletnią narzeczoną Carol Lapaglia. 

Nie zapomnij sprawdzić zdjęć z tego odcinka na naszym instagramie @2karoliny2podcasty

Instagram Karoliny 1 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠@acecaroline⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ + instagram Karoliny 2 ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠@karolinagawr⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Możesz też nas symbolicznie wesprzeć na Patronite ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://patronite.pl/prawdziwe-zbrodnie

Słuchaj w Spotify
Słuchaj w Podcastach Google
Słuchaj w Apple Podcasts
Kanał RSS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments