,

Kilka słów o Legii

Kamil

Najbardziej znany podcast o Legii Warszawa. Dyskusje z ciekawymi gośćmi, insiderskie informacje, trzeźwe spojrzenie na sprawy klubu.

Kilka slów o Legii

Podcast o Legii

PO CO LEGII AKADEMIA?? Odpowiada Przemysław Zych
przezKilka słów o Legii

Gościem najnowszego odcinka Kilka Słów o Legii jest Przemysław Zych, były członek zarządu Akademii Legia Warszawa, odpowiadający w Akademii za dział insightów (Legia Lab), a wcześniej za dział rozwoju. W ostatnim roku pracował w Portugalii jako scout młodzieżowy Vitorii Setubal.

Zapraszamy do odsłuchu!

Link do wsparcia Gai Stareckiej:

https://www.siepomaga.pl/gaja-starecka

Dziękujemy wszystkim Patronom za wsparcie i prośba o dalsze wspieranie podcastu – istniejemy dzięki Wam!

Patronite: https://patronite.pl/ksol

Od zawsze jesteśmy na Twitterze. Możesz nas złapać na Facebooku i Tiktoku.

Najłatwiej nas zlapać na X: https://x.com/KilkaSlowOLegii

Odpowiadamy na maile: info@kilkaslowolegii.pl

Słuchaj w Spotify
Słuchaj w Podcastach Google
Słuchaj w Apple Podcasts
Kanał RSS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany