,

Konstelacje myśli

Edyta Prusinowska

Podcast Konstelacje myśli to nocne rozmyślania młodej pisarki Edyty Prusinowskiej. Gdzieś pomiędzy pisaniem kolejnej powieści, uczeniem się do egzaminów a kolejnym załamaniem nerwowym. Jeśli lubisz słuchać o osobistych dramatach, książkach i zdrowiu psychicznym – dołącz do niej w każdą sobotę.

O autorce:

Edyta Prusinowska (ur. 2000) to autorka bestellerowych książek młodzieżowych, blogerka i fanka herbaty jaśminowej.

Konstelacje Myśli

Edyta Prusinowska to autorka bestellerowych książek młodzieżowych, blogerka i fanka herbaty jaśminowej. Konstelacje myśli to miejsce na jej nocne rozmyślania gdzieś pomiędzy pisaniem kolejnej powieści, uczeniem się do egzaminów a kolejnym załamaniem nerwowym. Jeśli lubisz słuchać o osobistych dramatach, książkach i zdrowiu psychicznym — dołącz do niej w każdą sobotę.

Zaobserwuj mnie na innych profilach @eniiablog

Dlaczego wyprowadziłam się z Warszawy
przezEdyta Prusinowska

Dziś chciałabym podzielić się z Wami moją historią, dlaczego zdecydowałam się opuścić Warszawę. Mieszkając w stolicy przez wiele lat, zaczęłam dostrzegać pewne negatywne zmiany, które wpłynęły na moje życie i codzienne doświadczenia. W tym odcinku opowiem o tym, jakie czynniki skłoniły mnie do podjęcia decyzji o wyprowadzce, jakie nowe perspektywy otworzyły się dla mnie poza granicami miasta, i jakie aspekty życia w nowym miejscu są dla mnie teraz najważniejsze.

Słuchaj w Spotify
Słuchaj w Podcastach Google
Słuchaj w Apple Podcasts
Kanał RSS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments