,

Mamy na to slajd

Kuba Kwaczyński, Marta Ulman

Kuba Kwaczyński i Marta Ulman z agencji marketingowej GoldenSubmarine ze strategicznym zacięciem poszukują insightów i rozkminiają co aktualnie piszczy w marketingu. Trendy? Inspiracje? Na wszystko mają slajd!

Mamy na to slajd

Kuba Kwaczyński i Marta Ulman z agencji GoldenSubmarine ze strategicznym zacięciem poszukują insightów i rozkminiają co aktualnie piszczy w marketingu. Trendy? Inspiracje? Na wszystko mają slajd!

O pracy w reklamie w trzech aktach (Zuzanna Warowna- Toruńska, Concept Spot)
przezGoldenSubmarine

Kariera w marketingu – dramat w trzech aktach czy skoczna polka grana na cztery ręce?

Przyglądamy się dzisiaj strategowi w jego trzech etapach życia zawodowego – od juniorskiego oseska przez nieustraszonego regulara, po seniora z pierwszym siwym włosem na głowie. Jaki przyjąć plan na każde okrążenie w reklamowym wyścigu? Dzisiaj rozmawiamy o tym z Zuzanną Warowną – Toruńską, Business & People Advisor Concept Spot, która przez 18 lat pracowała w agencjach, m.in. na stanowisku dyrektorki operacyjnej w agencji DDB Warszawa oraz jako dyrektorka zarządzająca Grupy Ogilvy w Polsce.

Tytułowy slajd oraz opisy innych odcinków znajdziesz na: https://blog.goldensubmarine.com/podcast-o-marketingu-mamy-na-to-slajd/

golden, submarine, goldensubmarine, jakub, kwaczynski, marta, ulman, marketing, reklama, concept, spot, ogilvy, wpp, agencja, reklamowa, reklama, digital, praca, rynek, bezrobocie, kariera, ageism, junior, zawód, zatrudnienie, stanowisko, strategia, branding, kampanie, promocja, advertising, career, jobs, agency, digital

Słuchaj w Spotify
Słuchaj w Podcastach Google
Słuchaj w Apple Podcasts
Kanał RSS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments