, ,

Nagłowska

Justyna Szyc-Nagłowska

Justyna Szyc-Nagłowska nagrywa dwa autorskie podcasty: „Matka też człowiek” – podcast dla ludzi, którzy lubią wiedzieć co się z nimi dzieje, którzy chcą widzieć i uznawać swoje emocje, nawet te najtrudniejsze. Nie tylko dla rodziców – jak sama twierdzi, po prawie trzech latach nagrywania tego podcastu wie, że słucha go bardzo wiele osób, które nie mają dzieci.
Drugi tytuł to „Nagłowska na głos” – podcast o rozwoju osobistym, o szukaniu swojej drogi do szczęśliwego życia. Dla tych, którzy chcą mieć poczucie, że panują nad swoim życiem i są gotowi wziąć za nie odpowiedzialność.”

O autorce: Justyna Szyc-Nagłowska (ur. 1980) jest jest dziennikarką oraz reżyserką z wykształcenia, a także współwłaścicielką marki odzieżowej Flawless. Prywatnie: żona aktora Borysa Szyca.

Nagłowska na głos

„Nagłowska na głos” to podcast o świadomym życiu, podcast o wszystkim tym, o czym warto mówić na głos. Żyć świadomie. Co to znaczy? Według mnie wiedzieć co się ze mną dzieje, potrafić nazwać uczucia i emocje, które odczuwam, być blisko siebie i właśnie siebie traktować jako głównego przewodnika. Ufać sobie i nie szkodzić innym. Świadome życie pozwala poczuć się spełnionym człowiekiem.
W tym podkaście będę rozmawiać z ludźmi, którzy mnie ciekawią, którzy zajmują się rozwojem zarówno emocjonalnym jak i duchowym. Mają interesujące pasje i poglądy. Chcę się rozwijać i zapraszam Was do słuchania moich rozmów i wyciągnięcia z nich czegoś dla siebie.

Czy każdy musi w sobie coś ulepszać? Gość: Michał Niewęgłowski
przezJustyna Szyc-Nagłowska

Zapraszam do wysłuchania odcinka z Michałem Niewęgłowskim. i wieloletnim nauczycielem medytacji i współzałożycielem aplikacji medytacyjnej Intu.
Punktem wyjścia do naszej rozmowy może być jedno zdanie. A brzmi ono – nie ma ludzi idealnych. Dopiero przytulenie własnej prawdziwości i zaakceptowanie jej pozwala nam wejść na ścieżkę rozwoju osobistego i autentycznego życia.
Jak polubić swoje życie, kiedy nie dzieje się w nim nic spektakularnego?
Czym jest ten cały rozwój osobisty i czy ma jakieś pułapki? Czy można dojść w swoim życiu do doskonałości? Co to jest akceptacja swoich deficytów? Czy można płacić mandat i cuć wdzięczność? Rozmawiamy o duchowości „ludzkim” językiem.

Inspiracją do nagrania odcinka była książka „Polubić poniedziałki, czyli bliżej siebie nie tylko w weekendy”

Słuchaj w Spotify
Słuchaj w Podcastach Google
Słuchaj w Apple Podcasts
Kanał RSS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments