,

Podkast geopolityczny

Leszek Sykulski

Podcast o (jak sama nazwa wskazuje) geopolityce. Prowadzony przez doświadczonego nauczyciela akademickiego, szczególnie zainteresowanego problematyką Rosji i obszaru postsowieckiego. Złośliwi twierdzą, że autor realizuje narrację suflowaną przez kremlowskich propagandystów, ale najlepiej jak słuchasz sam oceni.

O autorze: Leszek Sykulski (ur. 1981) jest nauczycielem akademickim, doktorem nauk społecznych w dyscyplinie nauki o polityce (specjalność: geopolityka i geografia polityczna). Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Ukończył także kurs oficerów rezerwy w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu (por. rez.). Pracował jako analityk ds. bezpieczeństwa międzynarodowego w Kancelarii Prezydenta RP w okresie prezydentury Lecha Kaczyńskiego. Z nominacji prezydenta zasiadał w Komisji Weryfikacyjnej ds. WSI.
Autor książek Rosyjska geopolityka a wojna informacyjna, Geopolityka Rosji i obszaru postsowieckiego, Geopolityka a bezpieczeństwo Polski i innych.

Podkast Geopolityczny – dr Leszek Sykulski

Podkast Geopolityczny – dr Leszek Sykulski

Podcast prowadzony przez nauczyciela akademickiego, doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauki o polityce (specjalność: geopolityka i geografia polityczna), prezesa Polskiego Towarzystwa Geostrategicznego; kierownika pierwszych w Polsce studiów podyplomowych: Geopolityka i Geostrategia.

#geopolityka #geostrategia #walkainformacyjna #wojnainfomacyjna #geopolitykainformacyjna #Rosja #Sykulski

Szpiegomania a obce służby w Polsce. Leszek Sykulski w rozmowie z Sebastianem Czaplińskim | Odc. 895
przezLeszek Sykulski

☕ Tutaj można postawić mi kawę: https://buycoffee.to/sykulski
👉 Wsparcie przez PayPal: https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=G64GJN3FRSHSG
👉 Pozostałe formy wsparcia mojej działalności: https://leszeksykulski.pl/wesprzyj/

Słuchaj w Spotify
Słuchaj w Podcastach Google
Słuchaj w Apple Podcasts
Kanał RSS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments