Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski

Kuba Wojewódzki, Piotr Kędzierski

Były podcast Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, nagrywany pod patronatem newonce. Zakończył nadawanie w lutym 2022 po tym jak Kędzierski sprzedał swoje udziały w spółce. Od marca panowie nagrywają razem audycję pod tytułem WojewódzkiKędzierski.

O autorach: Jakub Władysław Wojewódzki (ur. 1963) – znany dziennikarz muzyczny. Piotr Kędzierski (ur. 1982) – popularny prezenter, dyrektor kreatywny newonce.radio.

Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski w newonce

Wojewódzki i Kędzierski rozmawiają z gośćmi. Tak po prostu. Zupełnie inni Kuba i Piotrek niż ci, do których zdążyliście się przyzwyczaić. Na tematy poważne, ale nie zawsze z pełną powagą. Rozmowy napędza Porsche.

Włosok. Zawsze jest miły?
przeznewonce.radio

Tomasz Włosok to aktorskie zwierzę – od „Diablo. Wyścig z czasem” po „Piosenki o miłości”. W jakich rolach czuje się najlepiej, a które wspomina najgorzej? Tomasz zdradzi tajemnice uwodzenia, opowie o rudym, piegowatym chłopcu, który chciał „przebomblować” życie i wytłumaczy, czy w imię sztuki można poświęcać człowieka. Kiedy usłyszał, że jest nijaki i niewarty rozmowy? Jakie pytanie Kuba zabrał Piotrowi? Czy myśli, że rolą Nikosia przyczynił się do gloryfikowania gangsterskiego stylu życia? Na koniec Tomasz przyznał, że obawiał się tego spotkania. A przecież nie było czego. Prawda? Partnerem podcastu jest Porsche.

Słuchaj w Spotify
Słuchaj w Podcastach Google
Słuchaj w Apple Podcasts
Kanał RSS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments