Zagadki Kryminalne

Zagadki kryminalne

Karolina Anna

Odcinki Zagadek Kryminalnych z kanału Karolina Anna w formie podcastu! W audycjach przedstawione są sprawy kryminalne z całego świata (porwania, zaginięcia, morderstwa, zjawiska paranormalne). Jeśli prowadzicie zapracowane życie i nie macie czasu na oglądanie Youtube’a, to ten podcast jest właśnie dla Was!

O autorce: Karolina Anna (nazwiska nie ujawnia) mieszka w Warszawie, a od kilku lat prowadzi popularny youtube’owy kanał o sprawach kryminalnych (prawie pół miliona subskrybentów).

Zagadki Kryminalne

Odcinki „Zagadek Kryminalnych” z kanału Karolina Anna w formie podcastu!
W filmach przedstawiam sprawy kryminalne z całego świata (porwania, zaginięcia, morderstwa, zjawiska paranormalne). Jeśli prowadzicie zapracowane życie i nie macie czasu na oglądanie Youtuba, to ten podcast jest właśnie dla Was!
kontakt: kobyleckayt@gmail.com

NICK YARRIS – SKAZANY NA ŚMIERĆ ZA NIEWINNOŚĆ
przezKarolina Anna

Zachęcam do obejrzenia kultowego serialu kryminalnego ”Kojak” – od poniedziałku do piątku o 16:00 i 17:00 w telewizji Stopklatka!

Jeśli pamiętacie ten serial z dawnych lat, to świetna okazja, żeby jeszcze raz wczuć się w niepowtarzalny klimat przygód legendarnego detektywa Kojaka. A jeśli jeszcze go nie znacie, to tym bardziej zachęcam do obejrzenia np. z rodzicami, którzy z pewnością go pamiętają i darzą sentymentem 🙂

https://www.youtube.com/@stopklatkatv
https://www.instagram.com/stopklatka_oficjalny_profil
https://www.facebook.com/StopklatkaTV

15 grudnia 1981 roku w Pensylwanii doszło do brutalnej zbrodni – 32-letnia Linda Mae Craig została porwana po wyjściu z pracy i niestety jej ciało odnaleziono następnego dnia. O zbrodnię oskarżono 20-letniego Nicholasa Yarrisa i mimo wielu wątpliwości chłopak został skazany na śmierć. Dopiero po latach na jaw zaczęła wychodzić prawda na temat tej sprawy.

Słuchaj w Spotify
Słuchaj w Podcastach Google
Słuchaj w Apple Podcasts
Kanał RSS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments