Koniec podcastu „Powiedz, siostro”

kasia-babis
Kasia Babis, autorka podcastu Powiedz, siostro

Kasia Babis ogłosiła koniec podcastu Powiedz, siostro, który od kwietnia 2021 współprowadziła z Martą Nowak. Decyzja podyktowana jest falą krytyki, która spadła na Babis po nawiązaniu komercyjnej współpracy z marką Zalando. Fani wytykają jej hipokryzję.

Babis jest znana ze swoich lewicowych poglądów, wielokrotnie krytykowała zjawisko fast fashion, mówiąc o jego ciemnych stronach (szkodliwy wpływ na środowisko i fatalne warunki pracy ludzi zatrudnionych przy produkcji ubrań). Według jej oceny, rynek odzieżowy to „straszna patologia”. Jednocześnie zachęcała do przemyślanych wyborów konsumenckich, w tym wybierania ubrań z drugiej ręki. Tymczasem na początku grudnia zamieściła na swoim profilu na Instagramie film będący efektem współpracy z platformą zakupową Zalando w ramach kampanii „Radość należy do nas”.

„Decyzję o niekontynuowaniu podcastu podejmujemy w pełnym porozumieniu, jako przyjaciółki. Dziękujemy za te miesiące wszystkim osobom, które nas oglądały i słuchały” – napisała fanom Kasia Babis. Influenceka zamyka także konto w serwisie Patronite.

Dotychczas nagrane odcinki podcastu będą cały czas dostępne w serwisach streamingowych. Można ich posłuchać także na Podcastowo: Powiedz, siostro.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments