Świąteczny podcast od Coca-Coli – „Cofnąć czas, czyli świąteczne spotkania”

Cofnąć czas, czyli świąteczne spotkania

Specjalnie na święta Coca-Cola przygotowała czteroodcinkowy serial podcastowy z plejadą polskich aktorów w rolach głównych. „Cofnąć czas, czyli świąteczne spotkania” to barwna, wielowątkowa opowieść osadzona w bożonarodzeniowej atmosferze. Z głośników usłyszymy Dawida Ogrodnika, Martę Żmudę Trzebiatowską, Piotra Fronczewskiego, Cezarego Pazurę, Danutę Stenkę i innych. Serial dostępny jest na Spotify i YouTube, oraz oczywiście w Podcastowo.

Głównym motywem serialu są losy miłości Szymona i Joanny, w których role wcielili się Dawid Ogrodnik oraz Marta Żmuda Trzebiatowska. Akcja toczy się w dwóch perspektywach czasowych – 2005 i 2021 roku, a słuchacz zabierany jest w kolejne podróże w czasie. W czterech odcinkach zamknięto niezwykłą historię pełną magii, tajemnicy i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Mamy także wątki komediowe z udziałem trójki gangsterów (w tych rolach Cezary Pazura, Sebastian Stankiewicz i Rafał Zawierucha), chcących przejąć zakład zegarmistrzowski prowadzony przez ojca Szymona (Piotr Fronczewski).

Scenarzystą i reżyserem podcastu jest Wojciech Kukuła, a muzykę stworzył znany z netflixowych produkcji Daniel Spaleniak. To pierwsza produkcja audio o takiej skali, stworzona przez markę Coca-Cola. Jest dostępna całkowicie bezpłatnie na Spotify i YouTube. Serial podcastowy jest jedną z odsłon globalnej strategii komunikacji Coca-Cola Real Magic, która ma zachęcać do szukania w sobie tego, co naprawdę magiczne.

Wysoką jakość serialu gwarantuje nie tylko czołówka polskich aktorów z różnych pokoleń, ale i nowoczesna technologia. Podcast zrealizowano za pomocą techniki nagrywania binauralnego, zwanego także „dźwiękowym 3D”. Dzięki niej dźwięki do słuchacza dochodzą ze wszystkich stron. Odbiorca ma wrażenie, że znajduje się w centrum wydarzeń, co jeszcze bardziej wciąga go w intrygującą fabułę.

Posłuchaj: Cofnąć czas, czyli świąteczne spotkania.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments