Morderstwo (nie)doskonałe

Tomasz Ławnicki

Podcast, w którym Tomasz Ławnicki z naTemat.pl wraca do przestępstw, którymi przed laty żyła cała Polska. Zarówno tych doskonałych, jak i nie do końca. Co dziś się dzieje ze sprawcami? Jaki jest dalszy los ofiar i ich bliskich? Co po latach mówią osoby związane ze śledztwem? O tym dowiecie się z podcastu Morderstwo (nie)doskonałe. Dodatkowo gośćmi będą osoby zawodowo związane z morderstwami.

O autorze: Tomasz Ławnicki (ur. 1979) to wieloletni dziennikarz prasowy i radiowy. Zaczynał w wieku 16 lat w studenckim Radiu Akadera w Białymstoku. Potem pracował m.in. w Radiu Eska, „Kurierze Podlaskim”, Radiu PiN i Programie III Polskiego Radia. Od 2016 r. pisze dla naTemat, a od 2020 r. nagrywa podcasty z serii „Morderstwo (nie)doskonałe”.

MORDERSTWO (NIE)DOSKONAŁE

Podcast, w którym wracamy do przestępstw, jakimi przed laty żyła cała Polska. Zarówno tych doskonałych, jak i nie do końca. Co dzieje się ze sprawcami? Jaki jest dalszy los ofiar i ich bliskich? Co po latach mówią osoby związane ze śledztwem? O tym chcemy opowiadać w naszym podcaście. Dodatkowo gośćmi będą osoby zawodowo związane z morderstwami.

Setny odcinek podcastu „Morderstwo (nie)doskonałe”. Odpowiadamy na pytania widzów
przezTomasz Ławnicki – naTemat.pl

Oto setny odcinek podcastu „Morderstwo (nie)doskonałe”. Zawsze w zapowiedzi materiału prezentuję gościa danego odcinka. Tym razem gościem jestem… ja sam, a autorami są Państwo. Bo to na podstawie Państwa pytań powstało to nagranie, w którym opowiadam o kulisach podcastu i o tym, dlaczego ta seria kończy się na setnym odcinku. Bardzo dziękuję za wspólnie spędzone trzy lata i zapraszam do wysłuchania.

Słuchaj w Spotify
Słuchaj w Podcastach Google
Słuchaj w Apple Podcasts
Kanał RSS
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments